2001 yılında Emin Yarkın ve Raşit Yarkın ortaklığıyla başlayan ticari hayatımız Endüstriyel Malzemeler ve Teknik Hırdavat ürünleri toptan satış ve pazarlanması sektöründe faaliyet göstermektedir.

Sektöründe tanınan ve talep edilen bir firma haline gelerek, Endüstriyel Malzemeler ve Hırdavat ürünlerine duyulan ihtiyaca en ekonomik şekilde cevap vermek için ve daha iyi hizmet vermek amacıyla 2010 yılında Emin Endüstri Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak hizmet ve faaliyetine devam etmektedir.

Şirketimiz, yaptığı yatırımlar, yenilikçi çözümler,hızlı teslimat, güven ve kalitesi ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri odaklı hizmet vermeye önem veren Firmamız; zengin ürün çeşidiyle, birbirinden farklı model ve ürünlerle, hizmete devam edecektir...

Satış ve Pazarlamasını yaptığımız ürünleri kısaca sıralayacak olursak; El Aletleri, Kesici Takımlar, Bağlantı Elemanları, Teknik Hırdavat, Ölçü Aletleri, Kimyasal Ürünler, Kaynak Ekipmanları, İş Güvenliği Ekipmanları ve Hırdavat çeşitlerinden oluşmaktadır.

Bizlere destek veren, firmamızı bu konumuna getirmiş olan ve güvenle çalıştığımız tüm firmalara teşekkür ederiz.